Close menu

Aplankykite ITALIJĄ - meno ir kultūros lopšį!!! Nuo €449,- asm.

Kelionės data:   

2018m. rugsėjo 14d. - 2018m. rugsėjo 20d.              KAINA ASMENIUI: € 449,00   

2018m. spalio 07d. - 2018m. spalio 13d.                  KAINA ASMENIUI: € 449,00   

Kelionės aprašymas:

VIENA – FLORENCIJA – ROMA – VATIKANAS – PIZA – VENECIJA

1 diena

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Labai vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje, Berlyno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Ryte išvykstate į Vieną. Atvykus ekskursija po miesto senamiestį: didingoji Šv. Stepono katedra ir aikštė, Habsburgų rūmų kompleksas, paminklas Mocartui, Vienos opera, Parlamento rūmai, Rotušė, Rožių parkas. Po pietų išvykstate Italijos link. Vėlai vakare atvykstate į Veneto regioną. Nakvynė viešbutyje Veneto regione.

3 diena

Pusryčiai. Išvykstate į Toskanos regiono sostinę, Renesanso kultūros lopšį – Florenciją. Ekskursija po miestą aplankant *Santa Croce baziliką, kurioje palaidoti Florenciją išgarsinę žmonės; miesto simbolį – Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis; Sinjorijos aikštę, Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine, *Medičių šeimos koplyčią. Vykstate Romos link. Nakvynė viešbutyje prie Romos.

4 diena

Pusryčiai. Išvykstate į „amžinąjį miestą ant septynių kalvų“ – Romą. Mažiausioje pasaulio valstybėje ir katalikybės centre Vatikane apžiūrite didžiausią ir puošniausią katalikų bažnyčią pasaulyje – Šv. Petro baziliką, kurią puošia gausybė neįkainojamų meno kūrinių, ir aikštę. Pažintis su antikine Roma: *Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjęs sutalpinti iki 70 000 žiūrovų; Romėnų forumas, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas; stovėjo didingi pastatai, šventyklos, triumfo arkos; Kapitolijaus kalva, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai; Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią; Panteonas arba „visų dievų šventykla“ stebina sumanaus architekto Apolodoro Damaskiečio architektūriniais sugebėjimais. Žymiausios miesto aikštės: Venecijos aikštė, Trevi aikštė su didžiausiu fontanu Romoje, gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė su Berninio sukurtu „Keturių upių“ fontanu. Nakvynė viešbutyje prie Romos.

5 diena

Pusryčiai. Išvykstate į Pizą, buvusį galingą jūros uostą prie Ligūrijos jūros, turtingą ir nepriklausomą miestą. Atvykus ekskursija aplankant Campo dei Miracoli (Stebuklų lauko) ansamblį: *Katedrą, didžiausią pasaulyje *krikštyklą, „fizikos stebuklą“ – *svyrantį bokštą. Išvykstate Venecijos link. Nakvynė viešbutyje Veneto regione.

6 diena

Pusryčiai. Vykstate į „miestą ant vandens“ – Veneciją. *Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *Varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias ar, esant galimybei, paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais (už papildomą mokestį). Po pietų išvykstate į Čekiją. Kelionė per Austriją. Labai vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

7 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~5000 km.

Kelionės organizatorius: "Novaturas".

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: 

Kelionė autobusu, 
6 nakvynės viešbučiuose, 
maitinimas – 6 pusryčiai, 
kelionės vadovo paslaugos, 
ekskursinė programa, 
informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu, 
kelionės dokumentų sutvarkymas. 

 

APGYVENDINIMAS: 

Standartinis kambarys (Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis)

Standartinis kambarys (Dvivietis kambarys su dvigule lova)

 

PASTABOS:

Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus. 
(¹) – yra papildomų sąlygų.
(*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 85 EUR už visus (*) pažymėtus objektus. 
Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis. 
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

_________________________________________________________________________________

Sudomino pasiūlymas? Susisiekite el.p. info@pandatravel.lt arba tel: +370 655 35511

 

 

 

Paskambinti PandaTravel.lt Skambinti
Užsakyti kelionę iš PandaTravel.lt Greita Užklausa
Greita užklausa
Aplankykite ITALIJĄ - meno ir kultūros lopšį!!! Nuo €449,- asm.

Su jumis susisieksime netrukus. Ne darbo dienomis - artimiausios darbo dienos pradžioje.