Close menu

Kelionių agentūros “Panda Travel” sąlygos ir taisyklės

Privatumo politika (PP)


Jūsų privatumo apsauga šio, www.pandatravel.lt , tinklalapio naudojimosi metu itin svarbi. Prašome perskaityti privatumo politiką (PP) prieš pradedant naudotis mūsų svetaine. Jeigu Jūs nesutinkate su mūsų PP naudojimosi sąlygomis, rekomenduojame nesinaudoti šia svetaine.

Asmens duomenų naudojimas

Aviabilietų rezervavimas ir pardavimas, viešbučių rezervavimas ir tarpininkavimas, tarpininkavimas parduodant draudimo ir autonuomos paslaugas. Taip pat - tiesioginė rinkodara naujienlaiškių ir aktualios informacijos siuntimas.

Daugumoje PandaTravel.lt svetainės puslapių pateikiama informacija yra apie kelionių produktus, skrydžius, kainas, tvarkaraščius, juose nereikalaujama asmens duomenų. Jūsų asmens duomenų naudojimas paremtas jūsų sutikimu. Jūsų apsilankymą PandaTravel.lt svetainėje mes suprantame kaip sutikimą ir pritarimą mūsų PP. Teikdami informaciją mums, PandaTravel.lt, per šią svetainę, Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų naudojami, kaip nurodyta šioje PP.

Asmeninė informacija, įskaitant vardus, pavardes, adresus, elektroninio pašto adresus, gimimo datas ir telefono numerius, kuriuos gali reikėti pateikti PandaTravel.lt yra tvarkomi automatiškai ir rankiniu būdu. Pandatravel.lt siekia tvarkyti Jūsų asmens duomenis kiek įmanoma saugiau ir veiksmingiau. Visi PandaTravel.lt darbuotojai pasirašo sutartį, kuri yra reglamentuojamos Lietuvos Respublikos įstatymų. Jūsų asmeniniai duomenys nebus perkelti ar kitaip skelbiami už PandaTravel.lt svetainės ribų. Informuojame, kad PandaTravel.lt yra internetinė kelionių agentūros sistema, todėl jūsų asmens duomenys automatiškai gali būti perduoti jus aptarnaujančiai skrydžių bendrovei.

Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos nutartis
 


Duomenų saugumas

Rankiniu būdu apdoroti duomenys laikomi saugiose patalpose ir yra prieinami tik įgaliotiems asmenims. Automatiškai apdorojami duomenys yra apsaugoti saugumo programomis ir yra prieinami tik įgaliotiems darbuotojams.

 

Kitos nuostatos


PandaTravel.Lt svetainėje yra nuorodų į kitus tinklalapius. PandaTravel.Lt nėra atsakinga už kitų svetainių turinį ar saugumą.

 

 

Kitų turizmo paslaugų teikimo sąlygos ir taisyklės

Konkrečių turizmo paslaugų teikimo sąlygos yra nurodytos tų paslaugų teikimo sutartyse tarp UAB "Pandos projektai" ir kliento.Asmens duomenų taisymas

Galite patikslinti pateiktus asmens duomenis susisiekdami su PandaTravel.Lt komanda. Jums pageidaujant, mes ištaisysime arba ištrinsime bet kokius neišsamius, netikslius ar pasenusius su Jumis susijusius asmens duomenis. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.

Pretenzijos

Jeigu turite nusiskundimų UAB „Pandos projektai" atžvilgiu, pretenzija, pasirašyta ją teikiančio asmens, kartu su dokumentais, pagrindžiančiais jos pagrįstumą, turi būti pateikiama el. paštu: rima@pandatravel.lt arba registruotu laišku: UAB „Pandos projektai", Jogailos g. 11B, Vilnius. Pretenzijos nagrinėjamos Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

 

 

 

Paskambinti PandaTravel.lt Skambinti
Užsakyti kelionę iš PandaTravel.lt Greita Užklausa
Greita užklausa
Kelionių agentūros “Panda Travel” sąlygos ir taisyklės

Su jumis susisieksime netrukus. Ne darbo dienomis - artimiausios darbo dienos pradžioje.